Hlavní stránka / Máchova cesta z vrtulníku

Máchova cesta z vrtulníku

Doba letu: 1:00 | Celková doba zážitku cca 1,5 hodina

Počet osob: 1

Vrtulník: Robinson R22

Letiště: Sazená (LKSZ)

Cena: 9 960 Kč 4 980 Kč

Setkáme se na letišti Sazená, které se nachází asi 20 minut od Prahy. Před letem si popíšeme všechny důležité části vrtulníku (pokud samozřejmě bude zájem) a jak funguje letecký provoz na malých letištích. Po přebrání vrtulníku provedeme předletovou prohlídku a poté vzlétneme směrem na Mělník (viz mapka níže). Za Mělníkem bude náš první bod - hrad Kokořín. Od něj poletíme nad Kokořínským údolí směrem na Bezděz. Let na Bezděz zabere zhruba 10 minut. Nad tímto majestátním hradem se ztočíme zpět, proletíme nad hradem Houska a po chvilce budeme zpět u hory Říp a na letišti Sazená. Trasu letu lze ale samozřejmě přizpůsobit vašim požadavkům. (Váhový limit na osobu je 108Kg)

Termín letu je na domluvě mezi pilotem a spolucestujícím. Může být jak ve všední den, tak o víkendu. Rozhodující slovo má ale vždy počasí - prioritou je pro nás vždy bezpečnost.

Rezervovat

Kudy poletíme?

S kým poletíte?

Pilot: Honza Z.

Licence: PPL(A), PPL(H)
Nalétané hodiny: > 200

Moje cesta světem letectví začala před skoro 20 lety na ultralehkých letounech, po kterých následovala licence PPL(A) a létání na Cessnách a Zlínech, akrobatické létání, až jsem se nakonec zamiloval do vrtulníků a rotujících nosných ploch.